Loading Dogodki

« Vsi Dogodki

  • Ta dogodek je že minil.

Ringaraja, regijsko srečanje otroških folklornih skupin

26. aprila / 17:00

PROGRAM SREČANJA:

1. Otroška folklorna skupina Mlinček, Vrtec Najdihojca
Vodja skupine: Tatjana Vučajnk
Naslov koreografije: Deca na vasi
Avtor koreografije: Tatjana Vučajnk in Branka Kovačič

2. Otroška folklorna skupina Kres, Novo mesto
Vodja skupine: Petra Bukovec, Lea Burger, Petra Nogaršek
Naslov koreografije: Sveta Neža štumfe štrika
Avtor koreografije: Petra Bukovec, Lea Burger, Petra Nogaršek

3. Otroška folklorna skupina Kosci Podružnična šola Kapele
Vodja skupine: Vesna Molan
Naslov koreografije: Gremo v šulo
Avtor koreografije: Vesna Molan

4. Starejša otroška folklorna skupina OŠ Mirana Jarca Črnomelj
Vodja skupine: Bernarda Starašinič in Katja Kocjan Plut
Naslov koreografije: Po preste na plac
Avtor koreografije: Bernarda Starašinič in Katja Kocjan Plut

5. Otroška folklorna skupina Vesele šefle, OŠ Pišece
Vodja skupine: Romana Žnideršič
Naslov koreografije: Povudn muž
Avtor koreografije: Romana Žnideršič

6. Otroška folklorna skupina OŠ Artiče
Vodja skupine: Janja Omerzu
Naslov koreografije: Čajanka
Avtor koreografije: Barbara Bogovič

7. Otroška folklorna skupina Kresnice OŠ Brežice
Vodja skupine: Zdenka Dušič
Naslov koreografije: Z jajčki na plac
Avtor koreografije: Zdenka Dušič

8. Otroška folklorna skupina KUD Oton Župančič Artiče
Vodja skupine: Vesna Bogovič
Naslov koreografije: Kje se skrivajo lopovi?
Avtor koreografije: Barbara Bogovič

Strokovni spremljevalki: Petra Nograšek in Mirjam Jelnikar

Organizacija: JSKD, OI Novo mesto / oi.novo.mesto@jskd.si

Vstopnina: 5 €
Prireditev si je mogoče ogledati le z vstopnico. Vsak obiskovalec, odrasel ali otrok, mora imeti svojo.

NAKUP VSTOPNIC: Blagajna Kulturnega centra Primoža Trubarja Šentjernej je odprta vsak delavnik od 11.00 do 13.00 ter uro pred dogodkom. Vstopnice lahko rezervirate v tem času preko telefona ali kadarkoli preko e-pošte: 07/39 31 371, blagajna@kc-sentjernej.si.

Podrobnosti

Datum:
26. aprila
Čas:
17:00
Dogodek kategorije:

Organizator

JSKD Novo mesto